Figyelmeztető üzenet

Ez a cikk kb. 12 éve íródott.
A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

"Az én komposztdombom" - EREDMÉNYHIRDETÉS

  • 2007. február 15.
  • humusz

ff_ladaval_kicsi_120Köszönjük szépen minden résztvevõ gyereknek és felkészítõ tanáranak az "Én komposztdombom" c. rajzpályázatra beküldött munkákat. Érdekes és színvonalas írások, szép képek születtek.

 

 

A zsűrinek nehéz dolga volt, de végül megszülettek az eredmények. A nyertesek nevére kattintva a gyerekek által készített rajzok is láthatók (lesznek hamarosan).

Mivel a pályamunkákat a rajzok ÉS a hozzájuk csatolt fogalmazások alapján értékeltük, nem feltétlenül a legszebben, legjobban sikerült grafikai munkák kaptak helyezést.

A nyertesek nevét és pályamunkáit alább mutatjuk be. A gyerekek nyereményeit postán juttatjuk el az iskolákhoz.

Nagyon köszönjük minden a pályázatban közreműködő iskola, gyermek és pedagógus munkáját - azokét is akik most nem kaptak helyezést!

 

 

„Az én komposztdombom" rajzpályázat nyertesei

 

3.-4. OSZTÁLYOSOK KATEGÓRIÁJA

 

1. Szász Enikő 4. osztály

Gróf Aponyi Albert Általános Iskola - Felkészítő tanár: Lajkóné Nagy Mária

2. Kecskés Zsófia 4. osztály

Ady Endre Általános Iskola

3. Kiss Stefánia 3. osztály

Benedek Elek Általános Iskola - Felkészítő tanár: Lakatosné Kozma Andrea

 

KATEGÓRIÁN BELÜLI KÜLÖNDÍJASOK:

  • Joó Fanni 4. osztály - Veresegyház
  • Papp Ágnes 3. osztály (Igazgyöngy Alapfokú Művészetoktatási Intézmény - Felkészítő tanár: D. Ritók Nóra)

 

5.-6. OSZTÁLYOSOK KATEGÓRIÁJA

 

1. Baranyai Dávid 6. osztály

Eötvös Utcai Általános Iskola - Felkészítő tanár: Pandák Hajnalka

2. Illisz Anna 5. osztály

Széchenyi István Általános Iskola - Felkészítő tanár: Illiszné Kováts Ildikó

3. Szalai Anna 5. osztály

Tornyai János Általános Iskola - Felkészítő tanár: Sós Csabáné

 

KATEGÓRIÁN BELÜLI KÜLÖNDÍJASOK:

  • Mike Éva 6. osztály (Eötvös Utcai Általános Iskola - Felkészítő tanár: Pandák Hajnalka)
  • Tóth Zsuzsanna 5. osztály (Chernel István Általános Iskola és Gimnázium - Felkészítő tanár: Kis-Pál Zsuzsanna)

 

7.-8. OSZTÁLYOSOK KATEGÓRIÁJA

 

1. Joó Noémi 7. osztály

Veresegyház

2. Kiss Erzsébet 8. osztály

Igazgyöngy Alapfokú Művészetoktatási Intézmény - Felkészítő tanár: Pappné V. Erika

3. Kovács Szabolcs 7. osztály

Széchenyi István Általános Iskola

 

KATEGÓRIÁN BELÜLI KÜLÖNDÍJASOK:

 

9. - 10. OSZTÁLYOSOK KATEGÓRIÁJA

 

1. Kamuti Réka és Csoma János közös munkája 10. osztály

Karacs Ferenc Gimnázium - Felkészítő tanár: Kotriczné Daróczi Irén

2. Daróczi Gabriella, Vajda János, Kiss Barbara, Juhász Éva és Gombos Katalin közös munkája 11. osztály

Karacs Ferenc Gimnázium - Felkészítő tanár: Kotriczné Daróczi Irén

3. Szűcs Katalin és Szathmári Dóra 10. osztály

Karacs Ferenc Gimnázium - Felkészítő tanár: Kotriczné Daróczi Irén

 

 

ABSZOLÚT KÜLÖNDÍJ:

A zsűri kreatív munkájukért abszolút különdíjban részesíti a székesfehérvári Lancz családot valamint a Herceghalmi Általános Iskola felső tagozatos diákjait (kep1., kep2).